img-03
ofrmiee

EFECTON

NOWOCZESNA FIRMA TWORZONA Z PASJĄ

Jesteśmy zespołem wykwalifikowanych elektryków i dekarzy, którzy z zaangażowaniem tworzą instalacje fotowoltaiczne na terenie całej Polski. Oferujemy usługi zarówno dla gospodarstw domowych i rolników, jak i dla przedsiębiorców.

Zapewnimy kompleksową obsługę na każdym etapie inwestycji, a także opracowujemy rozwiązania, które zapewnią Ci niezależność energetyczną. Możesz liczyć na naszą pomoc w dobieraniu formy finansowania inwestycji oraz dopełnieniu wszelkich formalności. Działamy z pasją, a naszym głównym celem jest zadowolenie klienta, który przez długi czas będzie korzystał z instalacji stworzonych przez nas. Właśnie z tego powodu robimy wszystko, aby nasze instalacje były niezawodne, bezawaryjne i służyły Ci kilkadziesiąt lat.

Cel

Chcemy aby coraz więcej osób miało możliwość docenienia zalet instalacji fotowoltaicznych. Doskonale wiemy, że jest to duża inwestycja, dlatego staramy się jak najlepiej doradzać swoim klientom na każdym kroku. Dopasujemy dla Ciebie najlepszą formę finansowania inwestycji, a podczas projektowania instalacji weźmiemy pod uwagę Twój budżet.

Innowacyjność

Mamy za sobą wiele realizacji, a każda z nich wymaga od nas innowacyjności i odpowiedniego podejścia. Swoje usługi, a także wielkość instalacji fotowoltaicznych dopasowujemy do potrzeb klienta. Co więcej, w swojej ofercie posiadamy usługi takie jak budowa farm fotowoltaicznych oraz wiatrowych.

Pasja

Dla nas nie jest istotny jedynie zysk. Nasz zespół tworzą ludzie z pasją, którzy wierzą w to co robią i nie znaleźli się tu z przypadku.

Profesjonalizm

Wieloletnie doświadczenie ukształtowało nasz system pracy, dzięki czemu swoje usługi świadczymy na bardzo wysokim poziomie. Kluczowe jest dla nas to aby praca, którą wykonamy mogła stanowić naszą wizytówkę.

Decydując się na usługi naszej firmy, możesz mieć pewność, że swoją inwestycję zostawiasz w dobrych rękach. Nie uznajemy półśrodków, a komponenty, z których korzystamy wyróżniają się najwyższą jakością.